AĞIR İŞ MAKİNALARI BAKIMI

Mafsallı Araçların Bakımı

blog

Günümüzde, filonuzun masraflarını aşağıya çekmek için yeni teknolojileri ve en iyi bakım tekniklerini takip etmek oldukça hayatidir. Belirlediğiniz strateji doğrudan araçlarınızı etkilemekte ve çalışmalarınızın etkisini geliştirmekte, araçlarınızın ömrünü uzatmakta ve sahip olduğunuz mafsallı kamyonlarınızdan mali açıdan daha fazla verim alabilmektesiniz. KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN profesyonel mühendislik ekibi sizlere şantiyelerinizin ya da yaptığınız işin koşullarına göre size hangi aracın uygun olduğu ve ne tür bir bakım planı izlenmesi konusunda danışmanlık hizmeti verip sizlere en iyi bakım hizmetlerini sunacaktır. KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN vermiş olduğu bakım ve onarım hizmetleriyle filonuzu faal ve etkili kılmak için tüm yeterliliklere sahip bir firmadır.

Ekskavatör Bakımı

blog

İster kendi ekskavatörünüz isterse kiraladığınız bir ekipman olsun, makinanınız en iyi durumda tutmak hayati önem taşır. Bunların ötesinde, bakımlı bir makine, çalıştığı ömrü boyunca size yüksek bir performansla hizmet eder. Bu ekipmanlarınıza tepesinden altına her yerine iyi bakmanızı gerektirir. Ekipmanınızın altı ayrıca önem arz eder, çünkü ileri hareket için gerekli olan tüm donanımlar burada bulunmaktadır. Ekskavatörlerinizin bakımı konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bugün bizimle iletişime geçebilir ve ekipmanlarınızın bakımı konusunda size yardımcı olabiliriz.

Paletli Loder Bakımı

blog

Paletli dozelerinizde uygun palet ve şasi bakımlarını yapmak onarım masraflarını ve makinalarınızın bozuk kalmasını önlemenizde oldukça büyük öneme sahiptir. Şasi, palet ve diğer mekanik ekipmanların hepsini günlük olarak kontrol edip makinalarınızı profesyonel olarak ele alıyoruz. Teknisyenlerimiz şasi yani gövde altındaki kısımlarda ve içeriklerde yabancı madde kalıntısı ve diğer aksaklıklar için denetimler düzenler. Aşırı derecede yıpranmış veya zarar görmüş şasi elamanları paletlerin performasını düşürdüğü gibi dayanıklılıklarını da azaltır. Bu yüzden sizi bütçenizde tutmak için hangi bakımın yapıldığı, gerekli olan parçalar veya yapılması gerekenler konusunda rutin olarak raporlar hazırlar ve devamlı bilgilendiririz.

Greyder Bakımı

blog

Greyderinizi ister ilk aşama olan saha temizlenmesi ve çakıl yerleştirme işinde kullanın ister asfalt dökmeden önce çakılı düzlemekte kullanın, makinanıza iyi bakım yapılması gerekir; böylece operatörün yönetimine tam uyan bir greydere sahip olursunuz. Greyder sistemindeki tüm otomasyon özelliklerine hakim olmak iyi bir mühendislik bilgisine sahip olmayı gerektirir; bu noktada KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN'in mühendisleri, makinalarınızı her yönüyle opere edilebilir tutmak için bakım servislerimiz aracılığı ile ekipmanlarınıza gerekli bakım ve onarımı sağlamaktan memnuniyet duyar.

Tekerli Ekskavatörler Bakımı

blog

KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN'in sunmuş olduğu bakım hizmetleri tüm ekskavatörlerin yanı sıra lastik tekerli ekskavatörleri de kapsamaktadır. Kaliteli bir bakım hizmeti, sadece aracınız bozulduğunda yapılan bir çalışma değildir. KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN'in sunmuş oldupu bakım hizmetleri müşterilerimize araçların yatmasını herhangi bir arıza olmadan önce önleyecek hesaplı çözümler sunmaktadır

Lastik Tekerli Skreyper Bakımı

blog

Lastik tekerli skreyper makinası diğer yükleme boşaltma ekipmanları kullanılmadan büyük hacimlerdeki agregayı uzun mesafelere taşıma konusundaki yeteneklerinden dolayı çakıl ve agrega operasyonlarında oldukça kullanışlı araçlardır. Bu makinalar, içinde kaya bulunmayan mataryelleri taşırken sıklıkla en düşük maliyetleri ihtiva ederler. Tüm skreyperler uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde üretilmişlerdir fakat hareketli birçok parçaları vardır ve üretkenlikten düşmemeleri için bu makinaların da bakıma ihtiyacı vardır. KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN, bünyesindeki kaliteli mühendislik ve teknisyen ekibiyle makinalarınızı çalışır tutmada size hizmet sunmaktadır.

Delici Rock Bakımı

blog

Delici Rock makinası gibi her türlü endüstriyel sondaj ekipmanı ve ilgili ürünler için destek ve hizmet sunuyoruz ister tesisimizde ister sahada hizmet verilsin. Müşterilerimizin bizim için önemli olduğuna inanıyoruz ve ihtiyaçlarının her zaman ve her yerde, sorumlu ve verimli bir şekilde ele alınmasına adanmıştır. KOCABEY HAFRİYAT ZEMİN, bünyesindeki kaliteli mühendislik ve teknisyen ekibiyle makinalarınızı çalışır tutmada size hizmet sunmaktadır.

DERİN TEMEL MAKİNALARI BAKIMI

blog

Zemine aşırı baskı uygulayan binaların inşaasında ağır ve güçlü temelleri oluşturmak gibi işlemleri gerçekleştirebilen en doğru ekipmanlar, kazık teçhizat ve bunlarla ilgili olan makinalardır. Bu makinalar icat edildiğinden beri inşaat şirketleri aşırı insan gücü kullanımını önleyebildiklerinden mali açıdan iyi tasarruf yapabilmişlerdir. Müşterilerimizin beklentilerine hitap edebilmek için, farklı markadaki kazık ve diğer zemin makinalarının bakım onarımını yapabilmenin gururunu yaşamaktayız.
Başta kazık makinaları olmak üzere diğer tüm zemin makina, araç ve gereçleri için bakım onarım etkili ve yeterli bakım onarım planları hazırlayabiliyor olabilmemiz sunmuş olduğumuz bakım onarım hizmetlerinin en mükemmel özelliklerinden birisidir. Şuanda, bakım onarım departmanımız müşterilerimize markaya bakılmaksızın her tür derin temel makinaları ve kazık makinaları için hesaplı bakım hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunabilmekteyiz.